Şuan Burdasınız: Home › huzur-aquapark-Hakkimizda

Huzur Aqua sektörde farklılığını, güvenilirliğini, uzmanlığını, kalitesini müşterilerine sunarak, teknoloji ve kalite açısından işbirliği içinde olduğu çalışanlarınca daima tercih edilen lider şirket olmaktır.

Şirketimiz sektöründe yeni olmasına rağmen imalat konusunda kendini kanıtlamış, kurucusu yıllarca kalıp imalat sektöründe kazandığı deneyimlerle girişimcilik ruhunu birleştirerek sınırların neredeyse ortadan kalktığı globalleşen dünyamızda yeni yatırım kollarını da keşfetmek de sektöründe lider olmayı müşteri memnuniyetiyle amaçlamaktadır.

Huzur Aqua,sektörümüzdeki gelişmelere inceleyerek hep daha iyi yapmayı hedefleyen; Kalite ve çevreyi daima ön planda tutmak,daima en üst kalitede ve uygun fiyatta, güvenilir ürünler ve hizmetler sunmak; müşterilerimizin beklentilerini üretimlerimizi arttırarak; sektör ve ülke gelişimine katkıda bulunmaktır.


 1. Kaliteden ve dürüstlükten asla ödün vermemek
 2. Müşterilerimize,çalışanlarımıza ve ülkemize karşı sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek
 3. Teknolojik yeniliklere açık olmak ve bunu müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentileri doğrultusunda olumlu kullanmak.
 4. Güvenir olmak
 5. Kaliteli olmak
 6. Satış sonrası hizmeti en iyi şekilde vermek.


Bu Sayfayi Paylaş


Huzur Aqua

Takvim

Şubat - 2018
SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Anketimize Sizde Katilin

Hakkimizda


Şirketimiz 1995 tarihinde kurulmuş olup,ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe hizmet vermiştir. TEMSA otomotivin ürettiği araçların bir takım kaporta parçaları ve otobüs kalorifer su tesisat imalatı firmamız tarafından yapılmıştır. 2011 yılından itibaren de Akdeniz bölgesindeki gereksimini düşünerek Aqua Su kaydırakları imalatı ve projelendirme işine girmiş bulunmaktayız..

Her projeyi başından sonuna kadar yönlendiren. Her projenin kendine özgü ürün ve çözüm ihtiyaçları olduğu gerçeğinden hareketle disiplinli bir yaklaşım benimseyerek değerlendirir optimum çözümler bulma, güvenlikten taviz vermeden bütçeyi en verimli şekilde değerlendirme imkanına sahiptir.

Huzur Aqua ister tek bir kaydırak, ister bir aquapark yatırımı olsun sadece ürün tasarımı değil proje yönetimi anlayışı ile yaklaşarak yatırımın planlanan süreçte tamamlanmasına katkıda bulunuyoruz.

Huzur Aqua proje yönetimi yaklaşımıyla süreci müşterimiz ile beraber yürütürken alınan ürünün maliyet, zaman bileşenlerini müşteri lehine yönetip yatırım verimliliğini önemli derecede arttırma çabası içindeyiz.

Hizmetlerimizin etkin ve kesintisiz olarak sürekliliğini garanti altına almayı müşterilerimize karşı önemli bir sorumluluğumuz olarak kabul ediyoruz.

1 Comments

Yorumunuz Bizim İçin Önemlidir


Iletisim Bilgilerimiz

 • Huzur Insaat Emlak Turuzim Seyahat Haberleşme Gıda LTD.Sti
 • E-mail :  info@huzuraqua.com.tr - huzuraqua@gmail.com
 • Telefon : 0322 346 50 50
 • GSM : 0532 441 67 14
 • Fax : 0322 346 77 00
 • Address : Yeşiloba Mahallesi 46278 Sokak No: 9/3-A Seyhan/ADANA

 

Testimonials


Latest Twitts

Loading

Yandex.Metrica